Jak pokonać długi

Jak pokonać długi ? Walka z budżetem domowym.

Jeżeli w Twojej głowie pojawia się pytanie jak pokonać długi to wiedz przede wszystkim, że nie jesteś sama. Ponadto sprawa jest łatwiejsza do posprzątania niż może Ci się wydawać.

Są w życiu takie chwile które bywają trudne. Utrata pracy, utrata jednego ze źródeł przychodu, czy tak jak w moim przypadku śmierć partnera. Wiele kobiet ma wtedy bardzo duży problem finansowy. Ponieważ do tej pory były w dużej części lub całkowicie zależne od swojego partnera.

Pamiętaj, że zawsze jest wyjście z sytuacji

Jeżeli i Ciebie dotyczy taka sytuacja, wiedz że zawsze jest dobry moment by zacząć od nowa. By postawić swoje finanse na nogi. I odkryłam na to sposób. Genialny człowiek, który pomógł już tysiącom osób. Michał Szafrański z bloga Jak oszczędzać pieniądze.

Pokonaj swoje długi – nie czekaj na lepszy moment

Jeżeli zapętliłaś się w długi i nie wiesz jak z nich wyjść, polecam kurs Michała „Pokonaj swoje długi”. O tym jak pokonać długi, jak zbudować bezpieczeństwo finansowe, jak wziąć odpowiedzialność za swoje finanse. To wszystko znajdziesz właśnie w tym kursie.

A jeżeli problemem jest dla Ciebie budżet domowy i ogólne finanse w Twoim domu, portfelu, czy koncie bankowym polecam książkę Michała „Finansowy Ninja”

Ogromna księga zawierająca jeszcze więcej informacji o tym jak zarządzać budżetem domowym, jak oszczędzać, jak inwestować, bankowość. Te i wiele innych informacji na temat finansów w życiu każdego człowieka. Powinna to być książka używana w szkołach.

Szukaj źródła wiedzy, inspiracji i motywacji

Książkę można kupić bezpośrednio od Michała, nie jest dostępna w księgarniach. Jednak jeżeli Twoja sytuacja finansowa jest obecnie bardzo kiepska i wydatek 85 zł to dla Ciebie chwilowo za duże obciążenie, książkę można wypożyczyć w wielu Bibliotekach. Ja swój pierwszy egzemplarz przeczytałam właśnie w ten sposób.

Jak pokonać długi ? Wciąż się tego uczę, jednak z dnia na dzień czuje się silniejsza i bardziej gotowa do walki o lepszą przyszłość. Przede mną jeszcze długa droga do pełnego sukcesu, cieszę się jednak, że pierwszy najważniejszy krok mam za sobą. Mam świadomość że czas najwyższy by dowiedzieć się jak pokonać długi i zacząć z nimi walczyć. Wychodzę na prostą ścieżkę i nie wstydzę się przyznać, że kiedyś pobłądziłam. Nie wstydzę się powiedzieć, że byłam jedną z tysięcy kobiet, które, jak się okazało, były zbyt zależne od partnera.

Jeśłi Ci się podobało, udostępnij 🙂