O Blogu

Sosana Family Company – Witaj na moim blogu

Blog „Sosana Family Company” to blog tworzony głównie dla kobiet głodnych życia, z pasją, szukających nowych wyzwań, które nie boją się przeżywać życia po swojemu. Tworzę blog taki jakiego sama zawsze szukałam. W ciąż uczę się żyć, chłonąć zapachy codzienności.

Co znajdzie się na blogu.

Uczę się dbać o planetę i bardziej rozumieć problem przyszłości. Z dnia na dzień staram się krok po kroku wdrażać w życie strategie Slow Life. Od kilku lat stawiam też bardzo mocno na Rozwój Osobisty by każdego dnia stawać się lepszą wersją siebie. Jako samotna matka nie raz przekonałam się że Domowe Finanse mogą sprawiać duże trudności a Mama i Dziecko to tryskający wulkan. Mój codzienny Lifestyle często przypomina Rollercoster ale uwielbiam ten stan. Blogowanie to dla mnie pasja i możliwość dzielenia się swoją perspektywą świata. Miesięczniki pozwalają mi podsumować miniony czas i wyciągnąć z nich odpowiednie wnioski oraz zaplanować dalsze kroki do szczęścia.

Życie w podziale na kwartał

Wiosną – Aromatyczna kawa, spacer, zapach przyrody
Latem – Aromatyczna kawa, piknik, smak owoców
Jesienią – Aromatyczna kawa, wycieczki, piękne krajobrazy
Zimą – Aromatyczna kawa, ciepły koc, dobra książka

Moje główne wartości i tematy na blogu

Informacja o prawach autorskich
Zawartość witryny „sosana.pl” jest wartością intelektualną, która jest chroniona prawem autorskim. Kopiowanie i reprodukcja całości bądź części zawartości tej witryny internetowej – tekstu, grafiki, filmów, itd w jakiejkolwiek formie jest zabroniona.