fbpx

O mnie / O blogu

Kim jestem i skąd się tu wzięłam

Rok 2018 był dla mnie rokiem bardzo przełomowym. Ogromna strata jaką przeżyłam dała mi czas by wsłuchać się w wewnętrzną siebie. Nauczyłam się rozumieć własne ciało i dostrzegać wskazówki podświadomości. Dziś silniejsza i pewniejsza siebie, oraz swoich możliwości chcę budować w kobietach wewnętrzną siłę do realizowania siebie i dążenia do satysfakcji z własnego życia.

Mam na imię Aneta. Jestem zwariowaną, ambitną, nieprzewidywalną przyjaciółka samej siebie. Pasjonatką życia. Reżyserką własnej codzienności. Jako dyplomowany dietetyk jestem miłośniczką kawy i czekolady. Jako zodiakalny rak uwielbiam wyzwania i podróże. Ciężko mi usiedzieć długo w jednym miejscu. Uwielbiam pracę z ludźmi. Spokojne wieczory z książką i kubkiem gorącej czekolady to jednak rozwiązanie idealne. Najważniejsze dla mnie jest życie zgodnie z moimi przekonaniami. Rodzina i przyjaciele mają wartość bezcenną.

Panna Zuzanna

14 sierpnia 2013 roku przyszła na świat i wywróciła mój do góry nogami. Jestem dzięki temu najszczęśliwszą kobietą pod słońcem. Ona jest moim słońcem. Moim tlenem. Moim motorem napędowym. Wygadana, przemądrzała, z masą pomysłów na minutę. I to właśnie dzięki Niej jestem tu gdzie jestem.

Blog „Mama W Garniturze” to blog tworzony głównie dla kobiet głodnych życia, z pasją, szukających nowych wyzwań, które nie boją się przeżywać życia po swojemu. Tworzę blog taki jakiego sama zawsze szukałam. W ciąż uczę się żyć, chłonąć zapachy codzienności.

Co znajdzie się na blogu.

Siła i Kryzys to nieodłączne elementy w Lifystyle i Slowlife dlatego Kariera i Pieniądze są ważnym elementem w życiu Mamy i Dziecka.

Moje życie w podziale na kwartały:

Wiosną – Aromatyczna kawa, spacer, zapach przyrody
Latem – Aromatyczna kawa, piknik, smak owoców
Jesienią – Aromatyczna kawa, wycieczki, piękne krajobrazy
Zimą – Aromatyczna kawa, ciepły koc, dobra książka

Informacja o prawach autorskich
Zawartość witryny „mamawgarniturze.pl” jest wartością intelektualną, która jest chroniona prawem autorskim. Kopiowanie i reprodukcja całości bądź części zawartości tej witryny internetowej – tekstu, grafiki, filmów, itd w jakiejkolwiek formie jest zabroniona. O wszystkim inne możesz zapytać bezpośrednio, zapraszam do KONTAKTU

Back To Top