Październikowy miesięcznik

Co tu się zadziało

Październik jak już pisałam w poprzednim miesięczniku to miesiąc książek. Pojawiłam się więc w szkole Panny Z. i przeczytałam całej gromadce rozdział fantastycznej książki „Opowieści z Kapciuchowa” – Agnieszki Urbańskiej.

Odwiedziliśmy Warszawską papugarnię. Przez 40 min cudowna zielono żółta papużka „Lucky” spała na moim ramieniu. Miałam ochotę zabrać Go do domu. Na pewno będziemy tam regularnie wracać.

Zaczęłam również nową pracę etatową, która zupełnie nie daje mi satysfakcji, wręcz przeciwnie, każdego dnia walczę ze sobą, by w ogóle do niej pójść. Jestem w trakcie poszukiwania lepszej. Wciąż jednak pracuje nad biznesplanem i wizją własnego miejsca na rynku pracy.

Wolne chwile w tym miesiącu poświęciłam na ogromną ilość szkoleń online. Mój zeszyt z notatkami niemalże się kończy. Dobrze, że mam zapas. Jednak ja po prostu bardzo lubię się uczyć. W planach mam studia i to dwa kierunki.

Najważniejsze jednak, że nastąpiła premiera mojego e-book’a „5kroków do większej pewności siebie”. Rozpiera mnie duma i energia do dalszej pracy.

Znalezione – nie kradzione:

  1. Klaudyna Hebda zainspirowała mnie swoimi podcastami a szczególnie tym o stawianiu granic w relacji z bliską nam ale jednak toksyczną dla nas osobą.
  2. Blog który pewnie większość kojarzy, ale ja i tak muszę go tu dodać czyli Blog Joanny Banaszewskiej. Szczególnie uwielbiam kategorie Lifestyle i wpisy o NYC 🙂 Piękne zdjęcia.

Planowanie – Listopad

Październik i Listopad to dla mnie ciężkie miesiące. Jako osoba walcząca z hipotonią najchętniej zapadłabym w sen zimowy. Większość dnia i oczywiście noc przesypiam. Dobrze, że mam jeszcze pracę na etat i dziecko, bo ewidentnie obudziłabym się pewnie koło marca.

Podsumowanie

Podzielcie się w komentarzach swoimi październikowymi osiągnięciami i planami na listopad. Życzę wam smacznej zupy dyniowej i cudownego ciepłego koca na coraz zimniejsze noce.

Jeśłi Ci się podobało, udostępnij 🙂